O nas Kontakt Współpraca Hity Promocje Galeria zdjęć
Elektronarzędzia


Polecamy Państwu szeroki wybór elektronarzędzi firm:

DEWALT
MAKITA
BLACK & DECKER
EINHELL
MODECO EXPERT
PROTOOL
RUBI
FLO
REBIR
JET
KAMA KIPOR
i inne

      Oferowany przez nas asortyment dotyczy zarówno narzędzi domowego jak i roboczego użytku. Dzięki tak wszechstronnej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów na najwyższym poziomie.
      Organizujemy prezentacje elektronarzędzi na miejscu oraz w terenie. Czyli, odwiedzamy Państwa na budowie. Można obejrzeć prezentacje elektronarzędzi i akcesoriów , a także porozmawiać ze specjalistami.  Zobaczcie najnowsze elektronarzędzia podczas pracy i sami je wypróbujcie


Kilka słów o marce DeWALT:
      W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości.
      Był to początek sukcesu wśród profesjonalnych użytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DEWALT
www.dewalt.pl


Kilka słów o marce MAKITA:

      MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych.
       W 1915 roku Mosaburo Makita zakłada w Nagoji w Japonii zakład uzwajania wirników silników elektrycznych. Początki to również sprzedaż i naprawa instalacji oświetleniowych, silników i transformatorów.
      W 1958 roku powstaje pierwsze elektronarzędzie, przenośny ręczny strug do drewna o symbolu „ 1000”.
      Rok 1968 to wprowadzenie na rynek pierwszego elektronarzędzia z akumulatorem, wiertarki 6500-D.
      Obecnie MAKITA to notowana na giełdzie spółka akcyjna, firma o zasiegu międzynarodowym i czołowy producent elektronarzędzi profesjonalnych. Posiada fabryki w Japonii, Chinach, Wlk. Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Rumunii.
      Oprócz narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, MAKITA posiada również bogatą ofertę urządzeń spalinowych i pneumatycznych. Poza narzędziami MAKITA firma reprezentowana jest również przez marki DOLMAR oraz MAKTEC
www.makita.pl


      Prowadzimy również sprzedaż narzędzi na zamówienie. Oferta dotyczy prawie wszystkich rodzajów elektronarzędzi dostępnych na polskim rynku.


Copyright © LUMIX 2015 - Elektronarzędzia, narzędzia, powłoki malarskie...