O nas Kontakt Współpraca Hity Promocje Galeria zdjęć 
        Wykonujemy usługi remontowo-budowlane. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach domów, mieszkań oraz biur, a także we wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych. Wykonamy dla Państwa mały remont jak i dużą inwestycję. 
Prowadzimy również montaż odkurzaczy centralnych.

        Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Wykonanie, jakiego kol wiek remontu, choć bardzo ważne, to tylko połowa sukcesu. Kiedy jest materiał z firm znanych przez lata na rynku? A w myśl powiedzenia ‘’ piękno tkwi w szczegółach” ważnym się staje odpowiednie wykończenie całości- cokoły, gzymsy i wszelkiego rodzaju szczegóły, które inwestor sobie za życzy. Każda część remontu to małe dzieło sztuki- surowe w swojej formie i eleganckie jednocześnie, pokazujące misterną prace murarza.
 

      Nasza firma to zespół zgranych, energicznych ludzi posiadających duże doświadczenie w branży budowlanej. Doświadczenie nabyte nie tylko na wielu profesjonalnych szkoleniach, ale przede wszystkim zdobyte ciężką pracą i chęcią do dążenia do perfekcji, oraz czasie wojaży na eksportach. Posiadamy profesjonalny sprzęt, wysokospecjalistyczne maszyny i urządzenia murarskie, dzięki czemu budowa może przebiegać płynnie i szybko. Znając nowoczesne rozwiązania techniczne, nieobcy jest stary, dobry fach murarski, osadzony na tradycji. W swojej pracy bazujemy na materiałach naturalnych, jak i na bazie chemii budowlane, która bardzo szybko teraz idzie z nowościami potrzebnych w budownictwie. 

      Nasz praca to także szczegółowe omówienie i uzgodnienie z klientem zakresu prac i doboru materiałów oraz wskazanie właściwych rozwiązań. Dla większej wygody klientów oferujemy sprzedaż materiałów budowlanych w pewnym zakresie, uznanych polskich i zagranicznych firm. 
 

          Wszystko to, by Państwa budynek był jedyny i niepowtarzalny. A przede wszystkim trwały…..

Szczegóły pod nr telefonu: 695-695-625

Copyright © LUMIX 2015 - Elektronarzędzia, narzędzia, powłoki malarskie...